Forum Sojuszu GT&BTM

FORUM SOJUSZU GT&BTM I JEGO AKADEMII

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#31 2007-10-14 09:45:26

inka76

...

Zarejestrowany: 2007-09-28
Posty: 20
Punktów :   

Re: Forum

no czy to szpilka była do mnie? ale odpowiem ,jestem na zastępstwo to po pierwsze,po drugie nic nie wiem(podobno odpowiadam za deff),ale żeby dobrze się wywiązywać z obowiązków musi ktoś do mnie pisać(nie piszą znaczy nie potrzebują pomocy),po trzecie otrzymuje razem z innymi wiadomości od Grikliusza ,nigdy wcześniej,tylko wyslij deffa tu wyślij tam ,nie mam żadnych uprawnień także możecie spokojnie mnie zrzucić z afiszu ,pole może zostać puste do powrotu prawowitego zastępcy:P aże nie pisze na forum to nic nie znaczy zaglądam co dzień tylko tu nic ciekawego się nie dzieje,posty są z przed paru dni czasami się coś nowego otworzy  i tyle,w wyliczanke mi sie nie chce grać

Offline

 

#32 2007-10-14 12:12:08

Minas Tirith

Moderator

Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 150
Punktów :   

Re: Forum

Jasne. To wolny kraj. A postów codziennie przybywa. I jeśli nie podobają ci się tematy to dodaj swoje. ludzie na pewno się na nich wypowiedzą.

Offline

 

#33 2007-10-14 12:24:24

inka76

...

Zarejestrowany: 2007-09-28
Posty: 20
Punktów :   

Re: Forum

kto powiedział że mi się nie podobają??nie pisze bo nie mam nic w tej materii do powiedzenia i tyle:P a wejść i napisać tylko że dobrze powiedziane to mi się niechce:D

Offline

 

#34 2007-10-14 12:25:20

gruss1

...

Zarejestrowany: 2007-10-08
Posty: 13
Punktów :   

Re: Forum

tak, jak już wcześniej gdzieś pisałem, nowe forum oddaliło nas od siebie i nie przybliżyło do akademii, nie chcę jednak pisać o tym.
według mnie i mojej wiedzy,
- Zwierzchnik-greg75 jest założycielem i ma największe uprawnienia, do jego pomocy a wręcz wyręczania go z wielu funkcji zostali powołani pozostali członkowie, nazwijmy to Rady
- Dowódca- Grikliusz, do niego zgłaszamy nadciągające ataki, on prowadzi akcje off i def, chyba ma też uprawnienia do dyplomacji
- Zastępca I - kazi36, pod nieobecność Grikliusza, przejmuje jego obowiązki off i def
- Zastępca II - Pumexik (inka76), jest na wypadek gdyby nie było tych dwóch pierwszych
- Dyplomata - tepplo, zajmuje się dyplomacją sojuszu, prowadzi rozmowy z innymi sojuszami.

Powoływanie jeszcze innych członków, jest moim zdaniem niepotrzebne, bo wprowadzi to tylko zamieszanie.
W sytuacjach, w których wymagane jest szybkie działanie, decyzje podejmowane są jednoosobowo, nie ma czasu na narady.
Wydaje mi się, że Grikliusz jak i pozostali, wywiązują się jak na razie dobrze ze swoich obowiązków, Grikliusz jest bardzo aktywny i często widzę go on line. Jak do tej pory on wystarcza sam.
greg75 może nie ma zbyt wiele czasu aby odpisywać każdemu, chociaż do dobrego tonu by należało to zrobić, miejmy nadzieję, że jako największy z nas, ma On najwięcej wojska:)

Offline

 

#35 2007-10-14 12:57:50

inka76

...

Zarejestrowany: 2007-09-28
Posty: 20
Punktów :   

Re: Forum

raczej nie ,z mojej wiedzy wynika że Ci o największej populacji mają najmniej woja ,z tego powodu że muszą czymś wyzywić populacje osadników i na wojo nie ma juz zboża,mógłby mieć dużo wojsko tylko w wypadku posiadania ze dwa 9 lub 12cropowców co jest raczej nie mozliwe(niechce mi się sprawdzać)

Offline

 

#36 2007-10-14 21:14:27

anakonda

...

Zarejestrowany: 2007-09-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: Forum

nie do końca jest prawdą,że nowe forum oddaliło graczy od siebie i od akademii bo co do akademii to czesto widze tu posty ludzi właśnie z akademii aco do tego że najwieksi gracze maja mało woja bo nie ma paszy na jego utrzymanie to też nie do końca prawda. Poprostu więksi porywają się na wiekszych i czasami traca dużo ale są wstanie sie odbić dużo szybciej. To moje zdanie

Offline

 

#37 2007-10-14 21:49:29

kudlacz123

...

Zarejestrowany: 2007-09-29
Posty: 86
Punktów :   

Re: Forum

zgadam sie z anakonda ja pop jaki mam i teraz sam trzyma wojo u kogos bo mi darmozjady zaduzo jedza nostop wale w zboze ale zobaczymy jak to dalej idzie ale sie juz rozbudowalem i wale non stop wojo

Offline

 

#38 2007-10-21 22:00:02

Shanox

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Forum

Może i to nie w temacie ale informuje ze:
Multihunter zablokowal mnie za totalny free... i juz sam nie wie co ma powiedziec , jego odpowiedzi sa banalne typu "bajka wyssana z palca" , " jasne , nie wieze"...
Zgłosze jego postepowanie do jego przelozonego...Czyli jednego z adminow Traviana... : P
Pozdrawiam Shanox

Offline

 

#39 2007-10-22 14:24:53

Minas Tirith

Moderator

Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 150
Punktów :   

Re: Forum

Ten Multihunter to kto? I za co cię zablokował bo na pewno musi być jakaś twoja w tym wina.

Offline

 

#40 2007-10-22 15:27:58

Shanox

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Forum

No własnie nie ma mojej winy -.- ... On zablokował mojego brata , ja stanałem w obronie brata i jak powiedzial ze jestem taki cwany to mnie tez zablokuje... Nie napisałem mu nigdy nic wulgarnego itp... Uwiez mi racja jest po mojej stronie on jest tylko multihunterem jezeli nie odpowie nic rozsadnego w ciagu 36h od wyslania mojej wiadomosci doniego skieruje sprawe do jego przelozonych... Prawo jest po mojej stronie , on za osobiste sprawy nie moze banowac a ja prawa nie złamałem i jezeli tego nie zrobilem to mi nie udowodni ze zawinilem -.-

Offline

 

#41 2007-10-23 07:52:46

inka76

...

Zarejestrowany: 2007-09-28
Posty: 20
Punktów :   

Re: Forum

ja też mam produkcje zboza ujemną ,musze zamieniać inne surowce na zboże złotymi monetami bo nawet kupując nie starcza

Offline

 

#42 2007-11-01 13:13:27

Hajduczanin

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 9
Punktów :   

Re: Forum

czesc,dostalem promocje do glownego sojuszu,ale mam problem,nie mam sistera,czy ktos nie chcialby zostac?

Offline

 

#43 2007-11-10 23:43:16

sss

...

Zarejestrowany: 2007-10-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Forum

witam dzięki wszystkim za deffa umnie i za sianko udało się i aCK ZOSTAŁO ODPARTE dzięki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto0game.pun.pl www.zimlublin.pun.pl www.arcots.pun.pl www.pes6.pun.pl www.narutofight.pun.pl