Forum Sojuszu GT&BTM

FORUM SOJUSZU GT&BTM I JEGO AKADEMII

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2007-10-13 14:24:58

15Bartek15

Administrator

9449840
Zarejestrowany: 2007-09-28
Posty: 40
Punktów :   

Re: Poznajmy się

heh widze ze chyba jestem najmłodszy w naszym towarzystwie

Offline

 

#17 2007-10-13 15:04:11

Minas Tirith

Moderator

Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 150
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Spokojnie. To że młodszy nie oznacza że gorszy.

Offline

 

#18 2007-10-13 18:18:50

kudlacz123

...

Zarejestrowany: 2007-09-29
Posty: 86
Punktów :   

Re: Poznajmy się

wlasnie

Offline

 

#19 2007-10-16 17:35:41

Laga-Różan

...

Zarejestrowany: 2007-10-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Siema wszystkim.....

Miasto: Różan
Ile latek: 18
Imię: Krzysiek
Szkoła: Liceum (matura w tym roku ):
Ulubiony klub: Juventus Turyn...

Pozdrawiam wszystkich kibiców JUVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#20 2007-10-16 18:04:28

Grikliusz

...

Zarejestrowany: 2007-09-28
Posty: 15
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Autor Wiadomości
TREBee
GT & BTM

Hej, widze, ze rozlalo sie juz sporo kwasu, ale jako, ze dzialamy w miare nowym skladzie, chcialbym, aby kazdy sie przwedstawil na forum, moze to ulatwi nam wspolprace.
29.09.07 19:58 Profil  Odpowiedz 
TREBee
GT & BTM

No wiec ja zaczne!
Mam na imie Robert. Mam 24 latka, mieszkam w Gdyni, koncze studia na Uniwersytecie Gdanskim - Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi. Zaraz zaczynam tez praktyki jednej z duzych firm audytorskich.
Poza travianem uwielbiam chodzic po gorach i grac w roznego rodzaju strategie (nie tylko na kompie).
No a 30 VIII 2008 mam zamiar poslubic najwspanialsza kobiete na ziemi, dlatego z gory zglaszam, ze jesli ten serwer dotrzyma do tego czasu, to bede potrzebowal sittera
29.09.07 20:02 Profil  Odpowiedz 
Pumexik
GT & BTM

hohohoooo no proszę
gratuluję!
Ja również znalazłem tę najpiękniejszą i najwspanialszą (raczej to nie ta sama osoba;P).
Niedługo przyjdzie ten dzień w którym chciałbym włożyć na jej delikatny paluszek pierścionek.

mam na imię Szymon. Jestem studentem Politechniki Poznańskiej na kierunku telekomunikacja.
Wbrew temu co mogą myśleć o mnie inni to jestem ugodowym człowiekiem, z którym po prostu czasem wystarczy porozmawiać... prawda Deprofundis?
pozdrawiam.
29.09.07 20:10 Profil  Odpowiedz 
Deprofundis
GT & BTM

ma chłopak rację!
29.09.07 20:19 Profil  Odpowiedz 
inka76
GT & BTM

eee łoj to ja staruch przy Was,mam 37 lat od lat 15 z ta sama" połową",dwoch synów jeden 9 lat drugi 4 miesiaceszkołe kończyłem w Gdańskua w Poznaniu mam znajome(nie znajomych) a mieszkam koło Radomia,to tak w wielkim skrócie
29.09.07 20:23 Profil  Odpowiedz 
TREBee
GT & BTM

Inka76 tobie to sie dopiero naleza gratulacje!
29.09.07 20:25 Profil  Odpowiedz 
Shanox
GT & BTM

Hehe noto ja przywas jestem jescze dzieckiem Nazywam sie Mateusz chodze do 3 gimnazjum , niedawno sie przeprowadzilem i musialem zostawic dziwczyne  , moim wielkim zainteresowaniem jest muzyka heavy-metalowa . Mam zamiar isc do Liceum o profilu jezykowym z glownym ang , a potem studia , jescze sie zastanawiam jakie : ) 
29.09.07 20:38 Profil  Odpowiedz 
Deprofundis
GT & BTM

a ja lubię black metal
29.09.07 20:45 Profil  Odpowiedz 
Pumexik
GT & BTM

reggae, ragga, bragga i inne nastrojowe muzyczki - mnie to kręci
nawet sam próbowałem coś nagrać ze znajomymi
29.09.07 20:49 Profil  Odpowiedz 
Shanox
GT & BTM

No ja lubie tez kawałki roka , hard-rocka nawet Blusa i jazu : ) 
29.09.07 21:57 Profil  Odpowiedz 
Agryppa
GT & BTM

Ja mam 26 lat. Studiowałem w Gorzowie Wlkp Administrację publiczną. Niedawno bo dokładnie tydzień temu się zaręczyłem i też z najcudowniejszą dziewczyną Interesuję się Antykiem głównie. 
29.09.07 22:13 Profil  Odpowiedz 
icek111
GT & BTM

a ja może skoro poruszamy tu mniej ważkie tematy mam taką odezwę: Idą wybory Trzeba ratować ten Kraj Dlatego proponuję akcję "Schowaj babci Dowód" ,mam 26 lat i ostatnio pochłania mnie travian
29.09.07 22:21 Profil  Odpowiedz 
Solo
GT & BTM

Mam na imie MIchał i jestem z bydgoszczy. mam wapaniałą żone(pisze tak, nie dlatego, że za mną stoi)Mam też wspaniałego 2 letniego synka.
Na co dzień pracuje w Orange i zajmuje się szkoleniem ludzi no i zacząłem studjować psychologię zaocznie.
A tak, po za tym, to uwielbiał wszelkie gry strategiczne
29.09.07 22:27 Profil  Odpowiedz 



Bardzo się cieszę, że zaczęły się luźniejsze rozmowy, to na pewno pozwoli przełamać bariery. tak, jak wcześniej napisałem musicie się dotrzeć jak małżeństwo poprzez rozmowy, łagodność, zrozumienie
osiągniecie coś więcej niż dobrą pozycję w rankingu, osiągniecie zadowolenie z gry a przecież głównie o to chodzi aby sprawiało Wam to przyjemność. jeśli coś robimy z zamiłowaniem, to sukces murowany.
chyba już nie muszę się martwić o, jeszcze MÓJ sojusz.
cóż to może zdziałać piwo, weekend, i już normalna rozmowa.
łagodnym tonem i prośbami osiągnie się stokroć więcej niż rozkazami.
pamiętam niedawny atak na Agryppę, po ataku, poprosiłem na forum o pomoc dla niego i odzew był ponoć niesamowity, kto mógł to wysyłał i nie było protestów. liczy się odpowiednie podejście do ludzi.
nie będę Wam udzielał więcej rad ani wskazówek, jesteście na drodze, która zaprowadzi Was daleko w budowaniu dobrego sojuszu. nie jest najważniejsze czy będziecie mieli 43 czy 30 miejsce, życzę Wam jak najlepszej pozycji i przede wszystkim zadowolenia z gry.
cieszę sie, że doczekałem jeszcze takiego momentu

widziałem, że niektórzy się przedstawiali więc i ja napisze słówko o sobie.
jestem Andrzej, wiek nie jest najważniejszy (45)i zawsze uwielbiałem strategie. mam dwoje dzieci, dorosłą córkę i prawie dorosłego syna.
grać przecież może każdy i w każdym wieku
życzę Wam powodzenia i pozdrawiam
29.09.07 22:32 Profil  Odpowiedz 
Grikliusz
GT & BTM

Witajcie
Pamientam,ze na forum BTM takze mielismy strone ,na ktorej wiekszosc graczy sie przedstawiala.Ale to bylo dawno.Od tego czasu, wielu graczy odeszlo i jeszcze wiecej przybylo, nie mowiac o nowym GT&BTM,ktory zawiazal sie we wtorek.Obecnie w sojuszu mamy maksymalna ilosc czlonkow i uplynie troche czasu zanim bedziemy stanowic zgrany zaspol, na ktorym nam wszystkim powinno zalezec.
Na imiemam Tomek (27lat) i pochodze z Wroclawia gdzie studiowalem prawo.Obecnie mieszkam niedaleko Londynu ale pracuje w stolicy.Mam nadzieje,ze nie wyrzuca mnie z pracy, poniewaz Travian ostatnio pochlania wiekszosc moich roboczogodzin.
Jezeli chodzi o druga polowe, to jestem zareczony z osoba, ktora jest przy moim boku od osmiu lat
29.09.07 23:40 Profil  Odpowiedz 
daremny
GT & BTM

Jeszcze raz witam wszystkich, którzy do tej pory nie mieli ze mną styczności.
Mam na imię Marcin, mam 27 lat, pochodzę z Bydgoszczy, w której mieszkam i pracuję. Z wykształcenia jestem polonistą, uczę naszego pięknego języka w szkole podstawowej.
30.09.07 00:37 Profil  Odpowiedz 
kucyk80
GT & BTM

Witam wszystkich

Mam na imie Krzysiek 27 lat, pochodzę z Gdyni, obecnie pracuje w Oslo.
Skończyłem Akademie Morską w Gdyni,
W związku od 3 lat, we wrześniu 2008 będzie obrączka

pozdrawiam

30.09.07 01:09 Profil  Odpowiedz 
Lord Seth Cthul
GT & BTM

Witam wszystkich
na imię mam Przemek. jestem Krakusem choć teraz mieszkam w warszawie, o zgrozo
mam 26 lat, mam wspaniałą nażeczoną, dla której sie przeprowadziłem.
jestem wielkim fanem U2 oraz wielkim fanem mojej ukochanej dróżyny piłkarkiej, łatwo sie domyślić jakiej.
mam nadzije że sie dotrzemy i nasza współpraca będzie sie układać bardzo dobrze.
pozdrawiam
30.09.07 01:30 Profil  Odpowiedz 


Czesc! Widze, ze Bydgoszcz rulezzz )) ja tez jestem z bydzi, mam 26 (jeszcze) lat i jestem znudzoną panią magister, ktora siedzi z małym dzieckiem w domu. Szkoda tylko , ze moja gra dobiega konca, ale ciesze sie, ze tai fajne klimaty sie tu robią! tak trzymac !!!
30.09.07 08:41 Profil  Odpowiedz 
bastian87
GT & BTM

hah!! miła rodzinna, niedzielna atmosfera 
bardzo dobry pomysł z powstaniem tego topica

Tak więc ja jak nie trudno sie domyślić mam na imię Sebastian i mam 20 lat. Pochodzę z Libiążą [tutaj przypis - takie niewielkie miasto niedaleko Oświęcimia ]. Na codzień pracuję w Tesco w Ch-wie jako specjalista ds zamówień i sprzedaży. W weekendy zamieniam się w studencika - studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie[piękna nazwa ] kierunek FiR
Uwielbiam sport a szczególnie piłke nożna.. VISCA EL BARCA!! )

ileż jest tych najpięknięjszych kobiet na świecie?  Ja dokładam swoją - narazie jeszcze dziewczynę, ale nie ukrywam, że zapewne za kilka lat będzie moją narzeczoną a troszkę później i żonką

P.S. Jakie prezenciki dostaliście od swoich kobietek? or jakie prezenciki dałyście swoim mężczyznom? 
30.09.07 10:28 Profil  Odpowiedz 
TREBee
GT & BTM

Qrcze, widze, ze w naszym sojuszu mozna by powolac specjalna centurie, czy jakis oddzial szybkiego reagowania zrzeszajacy wylacznie kategorie: zareczeni
30.09.07 11:15 Profil  Odpowiedz 
arturs1978
GT & BTM

witam
jestem Artur mam 29 lat mieszkam i pracuje w Warszawie, skonczylem studia ekonomiczne na kierunku integracji europejskiej, pracuje w MZ 
bez zony i dzieci jeszcze jest na to czas 
zainteresowania ogolnie sport, muzyka, film, motoryzacja. 
30.09.07 11:35 Profil  Odpowiedz 
tepplo
GT & BTM

hey.

Michał mieszkam w Łódzi mam 22 lata i studiuje zaocznie informatykepoza tym pracuje w wypozyczalni dvd! 
30.09.07 13:11 Profil  Odpowiedz 
kofeina
GT & BTM

hej
mam na imię Ewa, jestem z Żagania. Studiuję we Wrocławiu farmację i zaczynam jeszcze biotechnologię. Mam nadzieję, że w natłoku nauki znajdę trochę czasu na wojowanie i budowanie cudu, bo wierzę, że go zbudujemy  Jeszcze bez pierścionka na palcu, dzieci w domu i tego Jedynego, ale do końca studiów już coś pewnie z tego będzie( mam nadzieje, że nie dzieci ).
30.09.07 17:58 Profil  Odpowiedz 
Grikliusz
GT & BTM

wolisz kariere
01.10.07 01:18 Profil  Odpowiedz 
kofeina
GT & BTM

nie, ale studia to czas na studenckie życie, nowe wyzwania, szalone imprezy do rana, nowych ludzi a nie na dziecko. No ale to tylko moje skromne zdanie.
01.10.07 09:45 Profil  Odpowiedz 
shintoiu
GT & BTM

  he he to tez sie wpisze:P mam na imie Mateusz i mam 22l. Mieszkam w okolicach Sosnowca a studiuje zaocznie administaracje wymiaru sprawiedliwości interesuje sie praktycznie wszystkim a w szczególnosci antykiem i starożytnościa
01.10.07 12:52 Profil  Odpowiedz 
Shanox
GT & BTM

rok temu mieszkalem w zaganiu na ulicy nocznickiego , masz moze jakies rodzencstwo w wieku 15-20 lat ? : P
01.10.07 15:43 Profil  Odpowiedz 
kofeina
GT & BTM

hheh moja parafia
brata ma teraz 19 lat
01.10.07 18:13 Profil  Odpowiedz 
krako 2
GT & BTM

A myślałem że jestem najstarszy. Jacek 43 lata Kraków (Wisła) Chodzę na mecze od 30 lat, gram w piłke co najmniej 2 razy na tydzień, rower, knajping i takie tam. Córka dorosła, druga 7 lat, połowa czasu w biurze to Travian  Handlowiec.
Witam wszystkich
01.10.07 20:34 Profil  Odpowiedz 
kazi36
GT & BTM

Hej- przypuszczam że jestem najdalej wysuniętym ,graczem z sojuszu od 3 lat w Irlandii mieszkam i pracuję w Dublinie żonaty ,dwoje kochanych dzieci córkę i syna pochodzę z Krakowa ,hobby gry komputerowe- strategie , plus gra nr1 FOOTBALL MANAGER przy piwku Guinness kazik 
01.10.07 21:07 Profil  Odpowiedz 
nizurg
GT & BTM

hejka

Artur z Zielonej Góry 32 lata
sporty walki to cos co od pewnego czasu mnie pochłania / krav maga / polecam wszystkim i oczywiscie travian w pracy ...... gdy nuda mnie ogarnia
01.10.07 21:51 Profil  Odpowiedz 
Deprofundis
GT & BTM

ok to i ja coś napiszę o sobie:
Grzegorz, Lublin, 30 lat, małżonka, dzieciaczek.
Moją pasją jest koszykówka, no i travian w robocie. 
01.10.07 23:23 Profil  Odpowiedz 
Montana
GT & BTM

Witam wszystkich
Aż miło tu wpaść i poczytać.
Jestem Magda (25l) z Warszawy. Studiuję (heh jeszcze-o ile można to tak nazwać) Budownictwo na Politechnice. Usilnie staram się ostatnio tworzyć swoją pracę dyplomową, a kiedy już nic nie przychodzi mi do głowy to travian daje mi chwilę "oddechu".
Hmm ponieważ młodzież musi się wyszumieć, a ja najwyraźniej jeszcze tego nie zrobiłam to od niedawna jestem singielką. Mam tylko nadzieję że wyszumię się do 60 
02.10.07 13:16 Profil  Odpowiedz 
inka76
GT & BTM

brat moj mieszka na mokotowieheh wiem że wawa to nie małas wieś choc z drugiej strony poza śrudmieściem ma wygląd troche nie ciekawymiło poznac

02.10.07 14:55 Profil  Odpowiedz 
Montana
GT & BTM

heh chyba nie taka duża ta wioska jak myślimy bo ja też mieszkam na mokotowie 
02.10.07 15:10 Profil  Odpowiedz 
inka76
GT & BTM

podchorążych hehbędą numery jak bratową znasz
02.10.07 16:15 Profil  Odpowiedz 
Montana
GT & BTM

hmm niestety.. mieszkam trochę wyżej.. kazimierzowska i te okolice.
02.10.07 21:54 Profil  Odpowiedz

Offline

 

#21 2007-10-16 19:00:05

dick_lorand

...

Zarejestrowany: 2007-10-10
Posty: 17
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Witam wszystkich na imie mam Zbyszek ale stanowczo wole moja ksywke czyli Zibi,lekko zadufany w sobie(kazdy z nas to maly narcyz)28latek z okolic Belchatowa
pochodzenie:Polsko-Rosyjsko-Ukrainskie(troche to pogmatwane)
fan tworczosci Davida Lyncha
namietny kolekcjoner plyt winylowych
milosnik poezji
czlonek podziemnego squadu hip-hopowego
na codzien slucham przewaznie h-h,ale interesuje sie rowniez poezja spiewana,ulicznymi kapelami z okresu miedzywojennego,punkiem
ostatnie 5 latek spedzilem w goracej Italii(z tad nazwa mojej osady)jak narazie osiadam na stale w Polsce bo tutaj odnalazlem najwiecej piekna!!!


a i zapomnialem dodac ze kiedys kibicowalem Widzewowi Lodz


salutti per tutti giocatori GT&BTM


z powazaniem:


dick_lorand

Offline

 

#22 2007-10-16 20:46:42

15Bartek15

Administrator

9449840
Zarejestrowany: 2007-09-28
Posty: 40
Punktów :   

Re: Poznajmy się

po co cytowałeś poprzednią wypowiedź??

Offline

 

#23 2007-10-16 20:54:43

TREBee

...

Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 28
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Post Grilkiusza jest przytoczeniem dyskusji na ten sam temat z bylego forum travianowego.

Offline

 

#24 2007-10-16 21:20:31

Agryppa

...

Zarejestrowany: 2007-10-10
Posty: 11
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Witam, mam na imię Daniel. Mam 26 lat. Mieszkam w Kostrzynie Nad Odrą, ale zamierzam wkrótce przenieś się do Warszawy, gdyż tam znajduje się moja druga połowa:)Interesuje się historią a z historii to najwięcej Starożytnością.

Offline

 

#25 2007-10-17 07:16:33

dick_lorand

...

Zarejestrowany: 2007-10-10
Posty: 17
Punktów :   

Re: Poznajmy się

sorki za cytat wcisnelo sie przez przypadek

Offline

 

#26 2007-10-17 08:28:42

kofeina

...

Zarejestrowany: 2007-09-28
Posty: 41
Punktów :   

Re: Poznajmy się

no to go usuń

Offline

 

#27 2007-10-17 13:57:04

Minas Tirith

Moderator

Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 150
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Dla mnie ten cytat (jak to mówicie z dawnego forum traviańskiego) był bezsensu, ponieważ wy to czytaliście a ja nie i pierwszy raz na oczy widzę tą rozmowe. Dlatego wydawał mi się dziwny.

Offline

 

#28 2007-10-17 19:50:20

oliwier23

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Cześć. Jestem następny w kolejce. Mam na imię Konrad i jestem z Rzeszowa. Wiek - 24 lata. Co do klubów piłkarskich to nie ma jak Barcelona:)

Offline

 

#29 2007-11-04 21:13:24

gryglodorek

...

Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się

hejka!!!!
jestem Marta, najmłodsza 14 lat mieszkam we Wrocławiu, kocham konie...
dzieci nie mam i pierścionka na palcu też nie ale jakos bez tego sobie radze
pozdrawiam

Offline

 

#30 2007-11-04 22:40:36

TREBee

...

Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 28
Punktów :   

Re: Poznajmy się

:-)

Zaczekaj jeszcze 10 latek i zobaczymy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fiatteampoland.pun.pl www.senior.pun.pl www.gwiezdnaflota.pun.pl www.pomoc-psychologiczna.pun.pl www.lightning.pun.pl